Samen onderwegBeste schippers van De HWN,

Vaar je mee?

Op zaterdag 13 mei 2023 kun je stralen als kapitein of bemanning. De samen onderweg vaartocht geeft mensen met een verstandelijke beperking een lach en jezelf een hele goede dag!

Je komt gezellig op vrijdagavond (met je boot) naar jachthaven De Bron. Daar ontmoet je medeschippers van onze vereniging tijdens de palaver. De volgende ochtend stappen onze ‘special guests’ aan boord van jouw schip, dit zijn mensen met een verstandelijke beperking en hun begeleider (indien gewenst). Samen varen we naar Posthumus in Terherne. Eenmaal aangemeerd lopen we naar het dorp. Daar genieten we met z’n allen van een lunch. Daarna zijn er activiteiten geregeld voor onze gasten. Je bent welkom om mee te doen en als je liever een terrasje opzoekt (eigen kosten), is dat prima. Ongeveer 1,5 uur later, lopen terug naar de boten en varen we samen weer naar jachthaven De Bron. De gasten gaan naar huis en voor jouw staat een lekkere maaltijd / BBQ klaar om onder het genot van een hapje en drankje na te praten over de ervaringen die je gegeven en gekregen hebt.

Heb jij een boot waar één tot drie opstappers/gasten welkom zijn (zijn plus je eigen bemanning) Dan zouden we het leuk vinden als je mee vaart. We hopen met minimaal 20 schepen op weg te kunnen gaan. Voor vragen of suggesties kun je contact opnemen met Sander Krikke of Daniëlle van Peer

AANMELDEN vóór 15 april 2023:
Via pen en papier in de kantine of bel/ app ons Daniëlle: 06-48253430 Sander: 06-29174729 of mail naar daniellevanpeer@hotmail.com