In memoriam Piet van Amersfoort

In memoriam: Piet van Amersfoort

Woensdag 27 december kregen we nog per mail een advies van Piet over havenzaken.

Donderdag 28 december kwam geheel onverwacht het bericht dat hij in kritieke toestand in het ziekenhuis was opgenomen.

Vrijdag 29 december volgde het bericht van overlijden.

En zomaar is het stil, heel stil………….

Wij waren er stil van.

Piet, die elke week fit en actief bezig was op de havens, met zijn technische kennis en vaardigheden een drijvende kracht achter het onderhoud en allerlei technische zaken. Een doener, handen uit de mouwen steken en een hekel aan flauwe verhalen. Hij kon zich ergeren aan mensen die zonder verstand van zaken ergens een mening over hadden. Dan nam hij geen blad voor de mond en zei wat hij ervan dacht. Maar ook een man met humor, altijd in voor een grap en een grol.

Met zijn 16 dienstjaren was Piet de nestor van het bestuur. De HWN heeft veel aan Piet te danken, we zullen hem gaan missen. Een bijzonder mens en een fijne kerel is uit ons midden weggevallen. Met een glimlach zal hij in onze herinnering blijven als een kleurrijke persoonlijkheid.

Een groot verlies voor Tiny, dochter Esther en haar man Jefferson en de kleinkinderen Jeffrey, Wesley en Mike.

Wij wensen hun heel veel sterkte in deze moeilijke tijd.

Het bestuur en leden van de HWN.