Opening vaarseizoen 2013

2 april 2013

 

                                Opening vaarseizoen op jachthaven De Bron

We starten het vaarseizoen met een informele bijeenkomst op jachthaven De Bron op

                                         zaterdag 27 april aanstaande.

Van 10.00 uur tot 15.00 bent u van harte welkom om te komen koffie drinken dan wel een drankje en een hapje te nuttigen in het verenigingsgebouw.

Wij zorgen daarbij voor een gevarieerd programma met muzikale omlijsting.

Door Willem Siccama, onderhoud en reparaties kunt u  gratis uw gasinstallatie  aan boord laten keuren. Siccama is Hiswa-gecertificeerd, dus als er mankementen worden geconstateerd, dan kunt u, desgewenst met hem hiervoor een vervolg-afspraak maken.
Daarnaast zorgen wij er voor, dat er iemand van Ajax Chubb Varel  brandblussers op de haven aanwezig is, die uw brandblussers  gratis zal testen. Ook is er een speciale aanbieding voor de aankoop van nieuwe brandblussers.

Iedereen is van harte welkom